پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / بلور / قیمت بلور اصفهان و کاوه
قیمت بلور اصفهان

قیمت بلور اصفهان و کاوه

قیمت بلور اصفهان و کاوه را از کجا دریافت می کنید؟ آیا می دانید که در مجموعه آراد کریستال که در زمینه پخش و فروش بلور ایرانی فعالی می باشد می توانید لیست قیمت تصویری را داشته باشید؟

ما در این بازرگانی بر ان شده ایم تا بتوانیم زمینه ساز خرید هر چه اسان تر برای مشتریان در شهرستان ها باشیم و این را با لیست قیمت بلور اصفهان به صورت مصور پیاده سازی کرده ایم.

لیست قیمت بلور اصفهان

لیست قیمت بلور اصفهان که توسط مجموعه فروش اراد کریستال فراهم شده است با تصویر هر عکس و به روز ترین قیمت انها می باشد و هر خریداری نیز می تواند با یک تلفن ساده آن را از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کند و به همراه خود داشته باشد تا بتواند قیمت ها را در مراکز پخش های دیگر نیز قابل بررسی باشد.

قیمت بلور اصفهان

بلور اصفهان با قیمت در کانال تلگرامی

هم چنین مشتریان محترم می توانند از طریق عضویت در کانال تلگرامی بلور و شیشه اصفهان، تمامی محصولات بلور اصفهان را با همراه قیمت در زیر هر عکس نیز داشته باشند و از این مزیت جهت انتخاب در خرید استفاده کنند.

کانال تلگرامی معرفی محصولات کارخانه بلور و شیشه اصفهان
ISFAHANGLASSIND@
قیمت بلور اصفهان

فروش اینترنتی و عمده فروشی بلور اصفهان

فروش محصولات بلور اصفهان بصورت عمده بیشتر در بازار های روز بلور فروشان و بصورت سنتی انجام می شود که خریداران باید از شهرستان محل سکونت شخصا به استان اصفهان ویا تهران حرکت می کردند و خرید خود را انجام می دادند.

ولی ما تمامی بلور های ایرانی مانند بلور کاوه و نوری تازه را نیز بصورت عمده و ارسال از درب کارخانه و با قیمت مصوب لیست شرکت، به سرتاسر کشور ارسال داریم.

قیمت بلور اصفهان

لیست قیمت عمده بلور کاوه

لیست قیمت عمده محصولا بلور و شیشه کاوه را می توانید از طریق راه های مختلفی که تقریبا در موارد زیر خلاصه می شوند بدست بیاورید اما کدام مسیر می تواند مناسب ترین گزینه برای خرید شما باشد؟

  • مراجعه به فروشگاه های سنتی در بازار بلور فروشان
  • استفاده از سایت های اینترنتی فروش بلور
  • ارتباط با کارخانه
  • تماس با نمایندگی های فروش
  • حضور در مراکز پخش و فروش عمده و خرده بلور ایرانی

تمامی موارد فوق برای هر خریداری می تواند مناسب ترین گزینه باشد مثلا کسی که می خواهد یک دست لیوان خرید کند و در استانی چون سیستان و بلورچستان می باشد می تواند با استفاده از سایت های اینترنتی خرید خود را با کمترین قیمت انجام بدهد.

اما یک مرکز پخش در همان استان سیستان نمی تواند خرید خود را از فروشگاه های آنلاین انجام بدهد چرا که این فروشگاه ها قیمت مناسبی برای فروش ندارند لذا باید یا با کارخانه ارتباط بگیرید یا با نمایندگی های فروش.

قیمت بلور اصفهان

کانال تلگرامی بلور کاوه

هر شخصی یا هر خریداری برای خرید بلور کاوه ابتدا باید آن را مشاهده کند، تا در صورت تمایل به ظاهر ظرف و قیمت آن، نسبت به خرید ان اقدام بکند اما اینکه بتوان همه نمونه کار های بلور کاوه را  با آن همه تنوع یک جا جمع نمود کاری بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

ما با راه اندازی کانال تلگرامی تلاش کرده ایم تا بتوانیم تولیدات این گروه صنعتی بزرگ بلور و شیشه در کشور را در یک مکان که امکان حضور همه خریداران نیز باشد فراهم کنیم.

کانال تلگرامی محصولات بلور و شیشه کاوه KAVEHGLASSIND@
قیمت بلور اصفهان

نمایندگی بلور کاوه در قم

جهت خرید محصولات بلور کاوه در نمایندگی فروش آن در قم می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه قرار دارد با ما در ارتباط باشید ما در مرکز فروش و پخش بلورجات ایرانی از اصفهان به سرتاسر کشور فعال می باشیم و می توانیم از خرید های عمده تا خرده خریداران را برطرف کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بلور نوری تازه

قیمت بلور نوری تازه ساکورا خرداد۱۴۰۲

قیمت بلور نوری تازه که شامل برند های ساکورا گلس و این کریستال مدل های …