پنج شنبه , مرداد ۴ ۱۴۰۳
خانه / بلور / پخش بلور و کریستال در بازار ایران
پخش بلور و کریستال

پخش بلور و کریستال در بازار ایران

پخش بلور و کریستال در بازار ایران چگونه صورت می پذیرد؟ مرحله اول توزیع بلور در کشور توسط کارخانه و نمایندگی های رسمی فروش آن انجام می شود.

خریداران می توانند با مراجعه به مراکز پخش بلور و کریستال که مجوز رسمی دارند و فروش آنها بصورت عمده می باشند مراجعه نموده تا خرید با قیمت مناسب تری داشته باشد.

پخش بلور و کریستال

لیست شرکت های پخش بلور و کریستال

امروزه در کشور مان شاهد این امر هستیم که انواع بلور و کریستال های تولید داخل توسط شرکت ها و مراکز پخش گوناگونی به سرتاسر کشور عرضه و پخش می شوند که در هر کدام از این مراکز نیز با انواع برند و مارک از ظروف مختلف رو به رو هستیم.

پخش بلور و کریستال

خرید بلور ایرانی کاوه با قیمت درب کارخانه

امروز امر پخش و فروش ظروف بلور ایرانی مانند کاوه یا اصفهان توسط افراد و مراکز مختلفی بصورت عمده و خرده و تکی به انجام می شود اما یکی از دغدغه های خریداران عمده بخصوص در شهرستان ها این است که چگونه می توانند تولیدات این شرکت را با قیمت درب کارخانه خریدار کنند؟

پخش بلور و کریستال

فروش بلور اصفهان

فروش بلور اصفهان از درب کارخانه با وجود اینکه این شرکت هیچگونه فروشی را از شرکت ندارد چگونه انجام می شود؟ برای خرید محصولات بلور اصفهان با قیمت درب کارخانه باید به برخی از نکات توجه داشته باشید که اولین مورد آن این است که باید به سراغ نمایندگی های رسمی فروش شرکت بروید تا لیست موجودی هر ماه کارخانه در اختیار شما قرار داده بشود.

بعد از دریافت لیست موجودی کارخانه بلور و شیشه اصفهان از نمایندگی های رسمی فروش مرحله سفارش شما انجام می شود در این گام باید به انتخاب محصول داشته باشید ولی با توجه به اینکه بارگیری در کارخانه بصورت پالتی می باشد باید حداقل ۱۰کارتن انتخاب داشته باشید.

البته برای برخی از محصولات سقف سفارش وجود دارد و نمی توانید بیشتر از یک تعدادی انتخاب داشته باشید اما برای محصولی چون پارچ هر تعداد کارتن نیز می توانید انتخاب داشته باشید.

پخش بلور و کریستال

صادرات بلور ایرانی از ارزان قیمت تا باکیفیت ترین

اگر می خواهید در زمینه صادرات ظروف بلور و کریستال ایرانی فعالیت داشته باشید باید بدانید که محصول کدام کارخانه در چه رنج قیمتی می باشد و از چه نوع کیفیت برخوردار است و اگر تجربه کافی در امر صادرات را ندارید یا حتی از محصولات نیز هیچ اطلاعاتی ندارید می توانید با ما در مجموعه اراد کریستال ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کرده باشیم.

ظروف بلور در کشور ایران خوشبختانه از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و تولید شرکت های مختلفی نیز می باشد که از بین می توان به برخی از معروف ترین انها اشاره کینم.

  • گروه صنعتی شیشه کاوه ارزان قیمت ترین بلورجات
  • کارخانه بلور اصفهان برترین تولیدکننده ظروف بلور در ایران
  • شرکت بلور نوری تازه زیباترین تولیدکننده ظروف اشپزخانه
  • بلور گمین و زنگان که در لیوان و نیم لیوان بهترین قیمت را دارند
  • و…

البته شرکت های دیگری نیز وجود دارند که در امر تولید ظروف نگهدارنده مانند بانکه و جار و… فعالیت می کنند که می توانید نام این شرکت ها و اطلاعات تولید آنها را از بستر اینترنت به راحتی بدست آورید.

پخش بلور و کریستال

پخش بلور ارزان قیمت و حراجی شیشه کاوه

آن دسته از ظروف بلوری که از قیمت پایین تری در مقایسه با سایر محصولات از شرکت ها برخوردار باشند به میزان بسیار زیادی در بازار به خرید و فروش گذاشته می شوند که می تواند از چندین شرکت باشند که برای نمونه به برخی از آنها در فوق اشاره نمودیم.

در مجموعه آراد کریستال که پخش بلور و کریستال ایرانی را بصورت عمده و خرده دارا می باشد گلچینی از بهترین محصولات و ظروفی که می توان برای حراجی یا دست فروشی انتخاب نمود وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بلور کاوه

لیست قیمت بلور کاوه فروردین۱۴۰۳

لیست قیمت بلور کاوه را همراه با عکس با سایر محصولات تولیدات کارخانه هایی چون …